Про компанію

Молода  Компанія АГРО КОНСАЛТИНГ ГРУП (ACG) була створена командою професіоналів з ​​багаторічним досвідом з метою надання якісних послуг у сфері сільського господарства.

ACG є безпосереднім виробником сільськогосподарської продукції повного циклу (зернові та олійні культури – кукурудза, соя, пшениця, соняшник) та надає послуги аудиту і управління агроактивами.

Унікальним проектом Компанії є дошка оголошень агроактивів, яка спеціально розроблена виходячи із специфіки оцінки активів у сільському господарстві і є зручним інструментом пошуку необхідної пропозиції в агробізнесі.

Місія Компанії - впровадження в сільське господарство систем точного землеробства і сучасних технологій, що відповідають європейським стандартам.

Географія діяльності в даний час охоплює близько 3000 га сільгоспугідь у Київській та Житомирській областях і стрімко зростає. Загальний штат співробітників в 2015 році становить понад 50 працівників. Валовий дохід компанії в 2014 році перевищив 50 млн. гривень.

В 2016 році в рамках співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку Компанія АГРО КОНСАЛТИНГ ГРУП успішно пройшла фінансовий аудит за Міжнародними стандартами фінансової звітності. Одна з ведучих світових організацій в області аудиту та консалтингу - міжнародна аудиторська компанія Kreston International (представник в Україні – Kreston GCG), провела трансформацію бухгалтерської та фінансової звітності і комбінованого бухгалтерського обліку за 2014 і 2015 роки.

За результатами аудиту ACG показала відмінний потенціал прибуткової, стрімко зростаючої компанії в секторі сільськогосподарського виробництва України. В умовах повної відсутності позичкового капіталу, дотримуючись політики самостійних та ефективних способів розвитку, ACG забезпечила стабільні і прозорі податкові надходження до місцевих районних бюджетів.

Безсумнівно, досвід ACG доводить, що застосування систем точного землеробства і впровадження сучасних методів роботи приводить до показового рівня прибутковості і стрімкого зростання, що в свою чергу забезпечує потенціал для розвитку дрібних і середніх сільськогосподарських виробників.

В 2017 році компанія збільшила свій земельний банк, який надалі складатиме 6000 га сільгосугідь у Київській та Житомирській областях.

Розмістити оголошення