Правила використання сервісу оголошень

Правила використання сервісу agro-group.com.ua    

Предмет угоди:

Дошка оголошень agro-group.com.ua розміщує приватні та комерційні оголошення про купівлю та продаж товарів і послуг аграрного сектору.  Дані правила набувають  чинності з моменту вираження Вами згоди з його умовами шляхом реєстрації на сайті agro-group.com.ua.
Предметом оголошення можуть бути:

 • Рослинницкі комплекси
 • Тваринницкі комплекси
 • Елеватори та склади
 • Послуги в сільському господарстві.

Показ оголошень здійснюється на всіх мовних версіях порталу.

Реклама здійснюється наступними шляхами:
- Показ оголошень про продаж;
- Показ банерів на сторінках Оголошення та Список оголошень;

Розміщення оголошення та його оплата:

 1. Перед розміщенням оголошення необхідно зареєструватися.  Добровільно реєструючись, користувач отримує можливість розміщувати оголошення як приватний користувач.
 2. Користувач розміщує оголошення на сайті agro-group.com.ua згідно з цими правилами.
 3. Оголошення згідно чіткого рубрикатора. Обов’язкове заповнення всіх рядків.
 4. При заповнені рубрикатора на подачу оголошення,користувачу надається вибір оплати за розміщення: оплата через сервіс Приват 24, або згенерувавши рахунок.
 5. Після заповнення чіткого рубрикатора, користувач повинен оплатити за розміщення оголошення, вказану в сумму* ( сумма вказана в випливаючому вікні, перед вибором способу оплати).
 6. Після підтвердження оплати, оголошення буде активовано і розміщено на сайті agro-group.com.ua  з метою їх реклами на протязі 1-3 днів
 7. Строк розміщення оголошення 1 місяць, після закінчення строку дії, оголошення стає неативним.
 8. Активацію можна продовжити- оплативши розміщення слідуючого періоду розміщення.

Адміністрація сайту зберігає за собою право на використання особистих даних користувачів для внутрішнього користування. Особисті дані ніде не використовуються і оголошуються тільки у разі запиту їх певними органами влади у разі крайньої необхідності згідно чинного законодавства.
 
Активація акаунту Користувача здійснюється після реєстрації або подачі першого оголошення. Зайшовши в свій аккаунт допомогою логіна і пароля, можна додавати і редагувати оголошення. Отримувати запити від покупців безпосередньо на електронну адресу.

Адміністрація сайту agro-group.com.ua  не несе відповідальності за зміст розміщуваних оголошень і достовірність інформації автора оголошення, за сумлінність продавців і покупців, за якість товару, що продається, а також не несе ніякої відповідальності за будь-які можливі наслідки для будь-яких фізичних або юридичних осіб, які можуть настати внаслідок розміщення будь-яких оголошень.

Сервіс agro-group.com.ua  зберігає за собою право редагувати, видаляти, припиняти активацію оголошення, а у випадках недотримання чинного законодавства - блокувати розміщення оголошень даними користувачем, В цьому випадку оплата за оголошення не повертається.

Кожен зареєстрований користувач agro-group.com.ua  при реєстрації автоматично приймає умови даного користувальницької угоди.

Згода на обробку персональних даних:

Справжнім я (користувач), однозначно і добровільно надаю згоду і дозволяю адміністрації сайту agro-group.com.ua  здійснення якої-небудь дії або сукупності дій повністю або частково в інформаційній (автоматизованій) системі та / або картотеці персональних даних, пов'язаних із збиранням, реєстрацією, накопиченням, зберіганням на необмежений термін, адаптацією, зміною, поновленням, використанням і поширенням, включаючи реалізацію і передачу, знеособлюванням, знищенням (далі разом - «обробка») всіх переданих мною і перерахованих вище персональних даних з метою поширення інформації, пов'язаної з діяльністю сайту agro-group.com.ua.
Цим підтверджую відсутність будь-яких застережень щодо обмеження права на обробку переданих мною адміністрації сайту agro-group.com.ua  персональних даних, а також свою добровільну згоду на використання таких персональних даних адміністрацією сайту agro-group.com.ua  , надання права обробки, доступу і розповсюдження будь-яким третім особам у вищевказаних цілях на необмежений термін без повідомлення мене про таку передачу персональних даних.
Я також обізнаний, що можу в будь-який момент запросити і / або змінити мої персональні дані, якими володіє адміністрація сайту agro-group.com.ua, а також відкликати свою згоду на обробку переданих мною персональних даних.

Суб'єкт персональних даних має право:
1) знати про місцезнаходження бази персональних даних, яка містить його персональні дані, її призначення та найменування, місцезнаходження та / або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника цієї бази або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
2) отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані, що містяться у відповідній базі персональних даних;
3) на доступ до своїх персональних даних, які містяться у відповідній базі персональних даних;
4) отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи зберігаються його персональні дані у відповідній базі персональних даних, а також отримувати зміст його персональних даних;
5) пред'являти вмотивовану вимогу із запереченням проти обробки своїх персональних даних органами державної влади, органами місцевого самоврядування при здійсненні повноважень, передбачених законом;
6) пред'являти вмотивовану вимогу зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником цієї бази, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7) на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8) звертатися з питань захисту своїх персональних даних до органів державної влади, органи місцевого самоврядування, до повноважень яких належить здійснення захисту персональних даних;
9) застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних.

Розмістити оголошення