Зерновая Столица розробила інноваційний продукт SMART-елеватор.

13.12.2017
-330.jpg

Фахівці групи компаній «Зернова Столиця» розробили інноваційний продукт «SMART-елеватор». Його мета - тотальна автоматизація технологічних, господарських та інших процесів на елеваторі на базі 4-го рівня автоматизації (обробка великих обсягів даних і прийняття рішень автоматизованим комплексом), зведення до мінімуму участь людини в прийнятті технічних рішень.

Про це йдеться в матеріалі Elevatorist.com.

Відзначається, що програмно-апаратний комплекс від ГК «Зернова Столиця» побудований за модульним принципом. Його модулі можуть функціонувати як самостійно - «SMART-individual», так і в складі єдиної системи - «SMART-елеватор».

«Ми можемо нарощувати цю систему, до тих пір, поки з її допомогою можливо буде керувати всіма виробничими процесами - від АСУ ТП до бухгалтерії, відділу кадрів та системи безпеки», - підкреслює начальник управління автоматизації Олексій Ломакін.

Складовим компонентом системи є «розумне обладнання». Воно оснащене датчиками, програмними модулями, контролерами. Унікальне програмне забезпечення, зі зручним, зрозумілим WEB- інтерфейсом, до якого можна підключитися як локально, за допомогою Wi-Fi, так і віддалено з будь-якої точки світу через інтернет. Для цього необхідний лише Web-браузер.

Система дозволяє відстежити ефективність роботи за такими параметрами:
- інтенсивність роботи обладнання, ступінь зносу його основних і витратних елементів;
- споживання електроенергії;
- тривалість аварійних простоїв і їх причини;
- екологічні норми - контроль допустимих викидів в атмосферу.

Всі одиниці «SMART індивідуал» окремо і в складі модулів виконують також функцію безпеки.

Для того ж, щоб запобігти вірусні атаки, в компанії розробили нову систему SECURE-ELEVATOR GC.

«Ми не говоримо, що прибираємо загрозу. Сьогодні в світі ніхто не захищений від кібер-атак, але ми знаємо, як вирішити проблему. Для цього у нас є весь інструментарій. Ми розкладаємо інформацію на 3 складові - апаратна частина; оперативна - та, з якою ми працюємо, а також ту, що зберігає інформацію в хмарі. У момент атаки ми втрачаємо тільки частина інформації, яка відновлюється протягом 15-20 хвилин», - пояснюють фахівці ГК« Зернова Столиця».

У ГК «Зернова Столиця» розробили програмне забезпечення, яке допомагає спрогнозувати якість зерна на виході у елеватора або зернового терміналу. Розрахунок якісних показників відбувається на основі аналізу тих даних, які збирає система з усіх ділянок елеватора - лабораторії, зерносушарки, силосу і т.д.

На даний момент система автоматизації елеваторів ГК «Зернова Столиця» впроваджується на декількох українських підприємствах, які вирішили підвищити ефективність виробничого процесу на своїх зерносховищах.

 

 

Джерело: Latifundist

Поділитись:
Розмістити оголошення