В Україні створено Антирейдерський комітет.

18.08.2017
-315.jpg

Для захисту і допомоги аграріям в боротьбі з рейдерством в Україні створили Антирейдерський комітет.

Про це повідомляє АgroРolit.com.

Його представив голова громадської організації «Світле майбутнє України» Яків Осташ.

Свою роботу комітет почав на базі волонтерської організації з розслідування рейдерського захоплення землі в Ширяєвському районі Одеської області.

«Чи співпрацювали з юристами, адвокатами, з «Аграрної самообороною», підключали ЗМІ, вчилися відбивати рейдерські атаки і таким «єдиним кулаком» змогли відстояти землі аграріїв і домогтися кримінальної відповідальності рейдерів. Після цього вже виникла ідея створити народну антирейдерську організацію», - розповів голова Антирейдерського комітету Яків Осташ.

За його словами, зараз в планах Антирейдерського комітету - відкрити представництво в кожній області.

«Плануємо створити в кожній області мобільні групи швидкого реагування, які, не чекаючи якихось рішень, могли б відразу приїжджати на місце і «заморожувати» конфлікт до приїзду правоохоронних органів. Щоб ніхто не зміг захопити підприємство, вивезти урожай», - зазначив Яків Осташ.

На його думку, потрібно вести діалог з владою, але якщо проблеми не будуть почуті, то слід залучати всі громадські організації і вирішувати своїми силами.

«Ми хочемо показати, що допомагаємо своїм людям. Щоб вони могли спокійно будувати свій бізнес. Також для того, щоб іноземні інвестори вкладали кошти в нашу країну і не хвилювалися за свої інвестиції. Поки в країні така ситуація із захопленнями - говорити про економічний розвиток дуже важко», - підсумував Яків Осташ.

 

 

Джерело: Latifundist

Поділитись:
Розмістити оголошення