Урядова антирейдерська група запрацює 15 вересня.

08.09.2017
-316.jpg

Урядова антирейдерська група, яка буде займатися протидією захоплення бізнесу і буде розглядати конкретні випадки силового захоплення підприємств, запрацює 15 вересня.

Про це розповів народний депутат, член парламентського комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Іван Мірошниченко, повідомляє AgroPolit.com.

«Є конкретні матеріали і пропозиції щодо того, що потрібно доопрацювати в законодавстві. Визначено два напрямки: підзаконні акти Мін'юсту і зміни в законодавстві. Прийняли рішення винести на розгляд аграрного комітету законопроект, який усуває ряд білих плям в законодавстві, що грають сьогодні на руку рейдерам. Нам дано зелене світло в його прийнятті, адже ситуація з рейдерством критична», - пояснив депутат.

Він додав, що аграріям потрібно збирати урожай, а у нас налічується 570 рейдерських захоплень по всій країні.

«Я думаю, що все пройде швидко. Наступної п'ятниці ми збираємо 5-10 постраждалих підприємств на перше засідання урядової групи для предметної розмови з покаранням винних. Є пропозиція запросити керівників обласних адміністрацій, губернаторів і керівників силових структур. Список поки формується», - підсумував Іван Мірошниченко.


 

Джерело: Latifundist

Поділитись:
Розмістити оголошення