agro-krayina-285.jpg elevatoristcom-221.jpg uak-94.jpg -319.png
E-farm-287.png imgo-2-29.jpg

Монсанто Україна представила нові продукти і рішення для аграріїв.

26.09.2017
-320.jpg

На Дні поля, організованому компанією «Монсанто», аграрії Житомирської та Київської області ознайомилися з гібридами бренду «DEKALB і новими протруйниками, які компанія представить до кінця цього року.

Як повідомив маркетинг-менеджер «Монсанто Україна» Костянтин Новіков, найближчим часом компанія займеться вирішенням проблем аграріїв в трьох основних напрямках.

Перш за все вже з цього року будуть запропоновані нові варіанти протруйників. Серед них - Аcceleron Standart, який стане повноцінною заміною відомого протруйника Пончо + Стандарт Топ.

В свою чергу, Acceleron Elite стане поліпшеним варіантом попереднього протруйника, до якого додано комплекс Пончо-вотиви. Він спрямований на боротьбу і захист кореневої системи від нематод.

Другий напрямок - цифрові рішення. Компанія буде допомагати впроваджувати супутникове спостереження за посівами. Новий програмний продукт отримає пілотне впровадження в наступному році, а вже як повноцінна функціональна програма почне діяти в 2019 р.

Третій напрям охоплює фінансові рішення.

Костянтин Новіков зазначив, що половина виданих в Україні аграрних розписок належать саме «Монсанто». Компанія наголошує на важливості цього напрямку оскільки він дозволяє агропідприємствам розвиватися без залучення оборотних коштів.

За словами регіонального представника компанії «Монсанто Україна» в Житомирській області Вадима Волинця, зараз в Україні закладено понад 10 локацій випробувальних полів в рамках програми ДК АМАБАСАДОР.

Підприємство «Новоселиця» в рамках цієї програми надає частину полів для дослідження можливостей гібридів, їх впливу на рослини і майбутній урожай.

«Це лінійка, що дозволяє господарствам побачити переваги і недоліки різних факторів, що впливають на посіви і врожаї. Зокрема, це густоти, які критично можливі для забезпечення вологою рослин. Це рядове внесення добрив, змішування ФАО, швидкість руху сівалки і ін. До речі, це перший рік, коли ми впровадили такий розширений формат дослідів. Зараз тут, на полі, можна вже побачити дію цих факторів, що відбилося на зовнішньому вигляді рослин. А через кілька тижнів, зібравши урожай, матимемо остаточний результат експериментів», - підкреслив він.

 

 

Джерело: Latifundist

Поділитись:
Розмістити оголошення