Корпорація AGCO набуває підрозділ Precision Planting.

09.08.2017
-311.jpg

Корпорація AGCO, всесвітній виробник і дистриб'ютор сільськогосподарської техніки та обладнання і The Climate Corporation, дочірня компанія Monsanto Company 26 липня оголосили про підписання остаточної угоди про придбання корпорацією AGCO бізнесу Precision Planting.

«Precision Planting - це потужний бізнес, який грає важливу роль в зростанні і використанні інноваційних методів ведення точного землеробства, які допомагають аграріям збільшити продуктивність», - говорить виконавчий директор The Climate Corporation Майк Стерн.

Він додає, що корпорація AGCO, як світовий лідер по виробництву сільськогосподарського обладнання, має унікальні можливості, які дозволять розширити використання технологій Precision Planting, і продовжить створювати інноваційні продукти, які підвищать ефективність і продуктивність для аграріїв з усього світу.

«Придбання компанії Precision Planting зміцнить позицію AGCO, як одного зі світових лідерів і зміцнить нашу позицію як повноцінного партнера для професійних фермерів з усього світу», - прокоментував президент і генеральний директор корпорації AGCO Мартін Ріхенхаген.

Цифрова сільськогосподарська платформа Climate FieldView корпорації The Climate Corporation буде і надалі працювати з монітором 20/20 SeedSense від Precision Planting.

Відзначається, що умови договору не були розкриті. Транзакція підлягає схваленню регулюючих органів.

 

 

Джерело: Latifundist

Поділитись:
Розмістити оголошення