Компанія ACG почала використовувати квадрокоптери в сільському господарстві

07.10.2015
DJIp3hero-89.jpg

Компанія ACG придбала ряд квадрокоптерів для використання на своїх сільськогосподарських угіддях. Цей унікальний інструмент надає об'єктивну оцінку про стан полів.

Можливості дронів охоплюють основні сфери сільського господарства:

  • контроль за посівом полів, їх обприскування, внесення добрив;
  • відлякування птахів і злодіїв;
  • спостереження за станом здоров'я рослин і наявністю шкідників;
  • складання карт полів.

Вони допомагають постійно стежити за станом посівів і вчасно коригувати ситуацію, а також, завдяки навігаційній системі, чітко визначають місцевість, яка потребує обробки.

Визначивши проблемні ділянки поля, можна значно заощадити на обприскуванні полів, покриваючи хімікатами тільки ту територію, де це дійсно необхідно і не розтрачуючи їх даремно на здорові рослини. Особливо цінні такі можливості на великих плантаціях, де дуже складно стежити за розвитком рослин і зміни грунту по всій площі. Також радіокеровані апарати корисні при запиленні полів трихограми - комахами, що поїдають паразитів.

Компанія ACG на своїх угіддях  використовує модель квадрокоптерів  DJI Phantom.  Вони оснащені цифровою камерою (передають сигнал по захищеному каналу з частотою 2,4 ГГц), системою бездротового з'єднання, а також системою координат.  Також дрони можна запрограмувати на автоматичне керування: таким чином, вони можуть літати по декількох заданих траєкторіях, автоматично виконуючи свою роботу.

Також за допомогою дронів стало легше забезпечувати безпеку сільгоспугідь: вони дарують нові можливості в охороні як самих полів, так і дорогий сільськогосподарської техніки за допомогою спостереження з повітря. Швидкість польоту і легкість в управлінні дронів дозволяють регулярно і з невеликими витратами часу здійснювати огляди місцевості.

Відеоогляд квадрокоптера можна передивитись тут:

Поділитись:
Розмістити оголошення