agro-krayina-285.jpg elevatoristcom-221.jpg uak-94.jpg -319.png
E-farm-287.png imgo-2-29.jpg

Колишні менеджери Louis Dreyfus створили зерноторгову компанію в Україні.

17.10.2017
-324.jpg

Міністерством юстиції України від 9 жовтня зареєстрована компанія Sierentz Global Merchants Ukraine зі статутним фондом майже 40 млн грн.

Кінцевими бенефіціарами Sierentz Global Merchants Ukraine вказані Томас Шульц і Хелен Лавли.

«Цікаво, що остання була віце-президентом Louis Dreyfus Highbridge Energy LLC - колишньої «енергетичної дочки» зернотрейдингового гіганта. У 2012 р компанія була придбана її керівництвом і групою приватних інвесторів і з часом перейменована в Castleton Commodities International LLC», - наголошується в матеріалі.

Основним видом діяльності Sierentz Global Merchants Ukraine вказана оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням та кормами для тварин.

Директором компанії значиться Лампракіс Лазос. Разом з ним в нову компанію також перейшли ще 6 колишніх менеджерів «Луї Дрейфус Україна».

Зокрема, заступником гендиректора з комерційних питань призначено Сергія Кирилюк, фіндиректором - Катерину Крицку, головним юристом - Світлану Гладченко. Джерела Latifundist.com не підтвердили інформацію, що Девід Охайон очолив новий проект.

Повідомляється, що Sierentz буде нарощувати штат трейдерів і сконцентрується на експорті зернових і олійних культур.

«Також не виключають, що з відкриттям ринку землі вони спробують зайти і в цей напрямок. З урахуванням досвіду і великих контактів на ринку Лампракіса Лазос і його колег, не доводиться сумніватися в амбіціях нового гравця», - йдеться в матеріалі.

Раніше повідомлялося, що в кінці серпня з Louis Dreyfus пішла частина топ-менеджменту, що відповідає за управління зерновим бізнесом. Також «Луї Дрейфус Україна» покинули провідні менеджери на чолі з генеральним директором Лампракісом Лазос.

 

 

Джерело: Latifundist

Поділитись:
Розмістити оголошення