agro-krayina-285.jpg elevatoristcom-221.jpg uak-94.jpg -319.png
E-farm-287.png imgo-2-29.jpg

Fendt презентував роботизовану систему контролю висіву та ведення точного обліку.

27.09.2017
-321.jpg

Компанія Fendt розробила роботизовану систему високоточного висіву MARS (Mobile Agricultural Robot Swarms), яка зараз проходить польові випробування.

Завданням системи MARS є точне планування, контроль і документування висіву кукурудзи за допомогою об'єднаних в комплекс одиниць робототехніки із застосуванням хмарних технологій.

Важливий елемент проекту MARS - високотехнологічна система управління для використовуваної робототехніки. Так, система включає в себе, наприклад, від 6 до 12 одиниць, і продуктивність в розрахунку на одиницю площі досягає 1 га/год. Кожен робот постійно з'єднаний з центром управління. При цьому безпосередньо в поле можливо змішування сортів, оскільки кожен робот може бути заповнений посівним матеріалом різного типу.

Завдяки використанню електроприводу від акумулятора (близько 400 Вт), малій вазі (близько 50 кг) та можливості автономної роботи, посів можна проводити 24 години/добу 7 днів на тиждень в умовах, в яких використання звичайних машин, наприклад, через особливості ґрунту або шумових показників, навряд чи можливо.

Роботи, виконуючи ту ж роботу, витрачають приблизно на 70% менше енергії і виробляють, відповідно, менший обсяг викидів CO2.

Система MARS в останній версії вперше буде представлена на виставці Agritechnica 2017.


 

Джерело: Latifundist

Поділитись:
Розмістити оголошення