DuPont купить постачальника сільськогосподарської програмного забезпечення Granular.

17.08.2017
-314.jpg

Компанія DuPont прийняла рішення про покупку постачальника сільськогосподарської програмного забезпечення та аналітичних інструментів з Сан-Франциско компанію Granular.

Про це повідомляє Delawareonline.com.

«Придбання здійснюється в рамках плану DuPont зі створення цифрової сільськогосподарської екосистеми для підтримки обміну інформацією, послугами та комерцією між аграріями», - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що покупка Granular сприятиме наданню аграріям доступу до приватних і публічних даних для створення цифрової, об'єднаної і більш екологічної сільськогосподарської індустрії.

«Це придбання є важливою складовою нашої прихильності до лідерства і формування ринку аграрних технологій. Ми віримо в те, що досвід DuPont в сільському господарстві, у взаєминах з клієнтами посилить позиції Granular, а також допоможе нам приносити більше користі для аграріїв по всьому світу», - заявив виконавчий віце-президент DuPont, відповідальний за сільськогосподарське відділення компанії Джеймс Коллінз (James C. Collins).

DuPont очікує, що угода завершиться в третьому кварталі.

Відзначимо, що компанія Granular обслуговує аграріїв США, Канади та Австралії. Крім цього, компанія також володіє цифровий торговим майданчиком AcreValue.com, на якій відбуваються торги сільськогосподарської нерухомістю.

 

 

Джерело: Latifundist

Поділитись:
Розмістити оголошення