Bayer продасть BASF окремі напрямки Crop Science за € 5,9 млрд.

19.10.2017
-325.jpg

У зв'язку із запланованим придбанням компанії Monsanto, компанія Bayer підписала угоду про продаж компанії BASF окремих напрямків бізнесу підрозділу Crop Science за € 5,9 млрд.

Про це повідомляє прес-служба Bayer.

Активи, що продаються, принесли компанії в 2016 р чистий оборот приблизно в 1,3 млрд.

Bayer буде використовувати чистий дохід від оголошеного відчуження для часткового рефінансування запланованого придбання Monsanto.

«Ми активно працюємо над вирішенням потенційних регуляторних питань з метою сприяння успішному завершенню транзакції з Monsanto. У той же час ми задоволені, що знайшли в особі BASF покупця для наших підприємств, який буде обслуговувати потреби фермерів і запропонує нашим працівникам довгострокові перспективи», - повідомив голова ради директорів компанії Bayer AG Вернер Бауманн.

Активи, які будуть продаватися, включають глобальний бізнес з виробництва глюфосинат амонію і пов'язану з цим технологію LibertyLink ™, істотну частину бізнесу насіння, а також відповідні підрозділи досліджень і розробок. Інші активи, зазначені в угоді, - це глобальний бізнес з виробництва насіння бавовни (за винятком Індії та Південної Африки), північноамериканський і європейський бізнес ріпаку і сої.

Крім цього, угода включає в себе передачу відповідної інтелектуальної власності та промислових об'єктів, а також перехід більше 1 800 працівників, переважно в США, Німеччині, Бразилії, Канаді і Бельгії.

В рамках угоди BASF зобов'язався зберігати всі штатні посади з дотриманням умов найму мінімум 3 роки після підписання угоди.

«Завдяки цій угоді ми використовуємо можливість придбати надзвичайно привабливі активи в ключових культурах і ринках. Цей бізнес є відмінним доповненням портфеля BASF Group», - коментує голова правління BASF Курт Бок.

Згідно з повідомленням BASF, президент підрозділу захисту рослин Маркус Хельдт зазначив, що як досвідчені, віддані і мотивовані фахівці, нові колеги будуть збагачувати команду своїми експертними знаннями в області захисту рослин, насіння та біотехнологій в рослинництві.

«Разом ми будемо будувати довгостроковий успіх BASF, задовольняючи потреби фермерів по всьому світу», - заявив Маркус Хельдт.

 

 

Джерело: Latifundist

Поділитись:
Розмістити оголошення